01 sierpnia 2023

Memontial - zapachy pełne wspomnień

KILKA SŁÓW OD TWÓRCY NASZEJ MARKI 

 

Witaj w świecie zapachów Memontial

 

Stworzyłem MEMONTIAL z pasji do zapachów i ich mocy związanej z przywoływaniem wspomnień. Zapachy i wspomnienia są nieodłącznym elementem naszego życia, a także silnym narzędziem do przywoływania wspomnień. Przecież każdy z nas ma swoje ulubione zapachy, które kojarzą się mu z różnymi wspomnieniami-może to być zapach świeżo skoszonej trawy, ciasta babci, czy perfum ukochanej osoby. Właśnie na tym pomyśle postanowiłem oprzeć koncepcję mojej marki zapachowej i tym samym wypełnić pustkę na rynku zapachowym o markę, która łączy ze sobą świat zapachów i wspomnień.

 

Zakładając markę zapachową, chciałem, aby moje autorskie zapachy stworzone dla Memontial, towarzyszyły wam w codziennym życiu i zachęcały do tworzenia nowych, niezapomnianych momentów np. podczas podróży, czasu spędzonego z rodziną czy przyjaciółmi. Chęć założenia marki z produktami zapachowymi, związanej ze wspomnieniami jest spowodowana naszym aktualnym tempem życia, które wymaga od nas często natychmiastowych decyzji i poświęceń w postaci naszego czasu i chwili spędzonych z bliskimi. Dlatego chciałem, aby zapachy umożliwiały wam zrobienia małego kroku w tył i jednocześnie możliwość zanurzenia się w zapachu związanym z danym wspomnieniem lub też stworzeniem całkiem nowego wspomnienia.

 

Nie bez powodu marka otrzymała nazwę MEMONTIAL, której definicja wymyślona przez mnie oznacza nic innego jak „moje wspomnienia”.

 

Mam nadzieje, że pozwolisz sobie na chwile relaksu i dołączysz do świata mojej marki produktów zapachowych pełnych wspomnień.

 

Kuba Strzykała, Założyciel

Darmowa dostawa w POLSCE od 250 zł 

świece sojowe,woski zapchowe,świece zapachowe

Bądź na bieżąco

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowościach oraz ekskluzywnych ofertach MEMONTIAL.

Zapisując się do newslettera akceptujesz jego Regulamin oraz Politykę prywatności.

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

©2023 MEMONTIAL

świece sojowe, woski zapachowe, świece zapachowe

OBSERWUJ NAS

 

Instagram

 

Facebook

 

Pinterest

O NAS

 

Blog

 

Opinie

 

Nasza Historia